Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Tragiczny bilans podczas weekendu na drogach

2016-08-01 12:42:11 (ost. akt: 2016-08-01 12:42:28)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Podziel się:

W ostatni weekend doszło do dwóch groźnych wypadków drogowych, w których śmierć poniosły dwie osoby, a kolejne dwie trafiły do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Małkach, gmina Rzewnie 29 lipca około 14:00 . Kierująca bmw 61 letnia mieszkanka powiatu makowskiego z nieustalonej przyczyny na prostym odcinku drogi zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Kierująca oraz dwie pasażerki w wieku 70 i 86 lat trafiły z obrażeniami ciała do szpitala. Niestety 86 letnia kobieta zmarła w szpitalu. Kierująca była trzeźwa.
Drugie tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Chodkowo Kuchnay, 29 lipca o godz. 16:45. Kierujący samochodem ciężarowym z cysterną 61 letni mieszkaniec Pułtuska, jadąc od Przasnysza w kierunku Krasnosielca z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze. Tam uderzył w zank drogowy a następnie zjechał do rowu i zatrzymał się na polu uprawnym po czym stracił przytomność. Przejeżdżający drogą kierowcy widząc samochód w polu zatrzymali się, na miejsce wezwali pomoc. Niestety pomimo reanimacji kierowca zmarł.

sierż. szt. Monika Winnik

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB