Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Z notesu policjanta

2016-09-06 20:46:58 (ost. akt: 2016-09-06 20:47:08)
Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji pod Łuktą

Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji pod Łuktą

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Podziel się:

3 września około 12:00 w m. Szczuki na drodze krajowej K57 doszło do zdarzenia drogowego. 34 letni mieszkaniec Ostowi Mazowieckiej kierując VW Polo na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przepust wodny. Na skutek zderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Od kierującego pobrano krew do badań by sprawdzić obecność alkoholu oraz środków odurzających. W toku dalszych czynności okazało się, że kierujący posiadał również sądowy zakaz kierowania pojazdami.

3 września około 17:30 policjanci makowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód BMW. Kierujący 19 letni mieszkaniec Różana przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 106 km/h. W związku z tym zatrzymano mu prawo jazdy, a także otrzymał mandat i punkty karne.

4 września około 17:30 w m. Przytuły doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 32 letnia mieszkanka gminy Krasnosielc kierując VW Golfem zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznało dwóch pasażerów, którzy trafili do szpitala. Okazało się, że kobieta była w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 32 latka posiada również sądowy zakaz kierowania pojazdami. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej oraz niestosowanie się do sądowego zakazu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sorek #2064470 | 164.126.*.* 13 wrz 2016 15:28

    no właśnie posiadał zakaz sądowy i tak sobie jeżdził,gdzie są te kontrole trzeżwości rano,czyżby się policja przestraszyła i już tego nie robi.albo komuś nie zależy na bezpieczeństwie,może trzeba kierownictwo policji zmienić.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz