Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa zawitało w Makowie

2016-09-14 11:23:37 (ost. akt: 2016-09-14 11:25:09)

Podziel się:

W niedzielę 11 września zainaugurowało swoją działalność Piłkarskie Przedszkole warszawskiego Klubu Piłkarskiego Legia. Otwarcie odbyło się na boisku Orlik przy stadionie miejskim.

Na pierwsze zajęcia przyszło ponad 20 dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich dużo atrakcji. Były gry i zabawy zespołowe. Dzieci odbyły pierwsze treningi w dwóch oddzielnych grupach i rozegrały pierwszy mecz w mini piłkę nożną. Była też zabawa w specjalnych dmuchanych kulach przygotowana przez firmę LoopyBall Polska.

Zajęcia piłkarskiego przedszkola odbywać się będą w każdą niedzielę w godzinach od 11 do 13. Prowadzić je będą przeszkoleni trenerzy: Kamil Majkowski, Łukasz Walat i Aleksandra Plewniak, pod okiem koordynatorów z Warszawy.

Piłkarskie Przedszkole Legii jest częścią ogólnopolskiego projektu Legia Soccer Schools. Jego celem jest promocja zdrowego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Projekt przeznaczony dla dzieci (chłopców i dziewczynek) od 3 do 7 roku życia. Podczas zajęć prowadzonych w formie zabawy dzieci wykonują różne zadania piłkarskie, grają w mini piłkę nożną, poznają zasady fair play. W zajęciach mogą uczestniczyć rodzice, co daje im możliwość lepszego poznania swoich dzieci. Piłkarskie przedszkole to także dobry sposób na rodzinne i zdrowe spędzanie wolnego czasu.

(Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB