środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

UWAGA na złodziei butli gazowych

2016-11-04 15:26:00 (ost. akt: 2016-11-04 15:24:45)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podziel się:

Makowska policja odnotowała w ostatnim czasie dwie kradzieże butli z gazem. Złodzieje wykorzystują słabe zabezpieczenie stojaków.

W Makowie Mazowieckim 29 października nieznani sprawcy rozerwali kłódkę zabezpieczającą stojak i ukradli pięć butli z gazem. Działając w podobny sposób, w nocy z 3 na 4 listopada w miejscowości Ulaski, nieznani sprawcy włamali się do stojaka z butlami skąd zabrali pięć sztuk. Nie wiadomo jeszcze czy sprawcami kradzieży w Makowie i Ulaskach są te same osoby. W obu sprawach prowadzone są czynności przez funkcjonariuszy makowskiego wydziału kryminalnego.
-W związku z ostatnimi włamaniami apelujemy o odpowiednie zabezpieczenie stojaków z butlami. Złodzieje zazwyczaj korzystają z okazji i włamują się do stojaków, które są usytuowane w widocznym, niezabezpieczonym i nieoświetlonym miejscu, a okres jesienny oraz szybko zapadający zmrok jeszcze bardziej ku temu sprzyjają - apeluje o ostrożność Komenda Powiatowa Policji w Makowie. Aby uniknąć strat warto zastosować się do zaleceń Policji i odpowiednio zabezpieczyć butle przed kradzieżą.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB