Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Ukradł samochód rodzicom

2016-11-14 14:40:00 (ost. akt: 2016-11-14 14:38:36)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

W Perzanowie nieletni ukradł samochód swoim rodzicom. Natomiast w Szlasach Burych nieznani sprawcy z terenu niezamkniętej posesji ukradli samochód marki Renault.

W ostatni weekend makowska policja odnotowała dwie kradzieże pojazdów na terenie powiatu makowskiego. Pierwsza kradzież samochodu marki Peugeot miała miejsce 12 listopada w miejscowości Perzanowo w gminie Czerwonka. Według wstępnych informacji auto zostało skradzione przez nieletniego syna zgłaszających, który był w towarzystwie również nieletniego kolegi. Nieletni skradzionym rodzicom autem wybrali się na przejażdżkę. Uszkodzili go, a następnie porzucili. Peugeot został odnaleziony przez policjantów i przekazany właścicielom. Nieletni za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Do drugiej kradzieży doszło w nocy z 12/13 listopada w miejscowości Szlasy Bure. Tu nieznani sprawcy z terenu niezamkniętej posesji ukradli Renault Master. W sprawie prowadzone są czynności przez policjantów wydziału kryminalnego. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc. Wszelkie budzące Państwa wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, prywatnych posesji prosimy zgłaszać policji, choćby anonimowo. Numery telefonów: 997 ; 112 lub 29 71 77 200. Właścicieli pojazdów przestrzegamy przed pozostawianiem samochodów otwartych, niezabezpieczonych i z wartościowymi przedmiotami „na widoku” oraz prosimy o czujność.

Źródło: KPP Maków

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB