Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Ciężarówka Coca-Coli w Makowie!

2016-12-20 14:54:00 (ost. akt: 2016-12-20 14:52:09)

Podziel się:

W czwartek 15 grudnia na makowskim rynku zaparkowała świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Firma zapewniła mieszkańcom moc atrakcji. Do zabawy dołączyły władze miasta i zorganizowały gorące posiłki i napoje. Jak podaje Urząd Miejski na wydarzenie przyszło ponad 3 tys. osób!

Ogromne tłumy pojawiły się na makowskim Rynku w związku z przyjazdem do miasta świątecznej ciężarówki Coca-Coli. Uczestnicy zabawy mogli skorzystać z wirtualnej przejażdżki saniami świętego Mikołaja, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na kolanach świętego, wykonać własnoręcznie świąteczne ozdoby i zdobyć puszkę Coca-Coli z wymyślonym przez siebie napisem. Atrakcje cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem, że aby się dostać do każdego namiotu trzeba było stać w długich kolejkach. W czasie trwania eventu prowadzący przeprowadził mnóstwo konkursów i zabaw, a uczestnicy otrzymywali gadżety Coca-Coli. Miasto zadbało o smaczny, ciepły poczęstunek. Podawano gorące pierogi z kapustą i grzybami, barszcz oraz ciepłe napoje. Zebranym czas umilały także występy artystyczne.
Podzielili się opłatkiem
Po raz kolejny została przygotowana Wigilia Miejska dla mieszkańców. Burmistrz Miasta Tadeusz Ciak wraz z proboszczami Parafii św. Józefa oraz św. Brata Alberta skierowali swoje życzenia do przybyłych gości oraz zaprosili do wspólnego dzielenia się symbolicznym opłatkiem. Wśród przekazywanych przez Makowian ciepłych słów i miłych gestów rozbrzmiewały kolędy śpiewane na żywo przez chór dzieci i młodzieży z zespołu Szkół Nr 2 oraz Zespołu Szmaragdy. Nie zabrakło także Betlejemskiego Światła Pokoju, które na ręce Burmistrza złożyli Harcerze z Hufca ZHP im. Szarych Szeregów w Makowie Mazowieckim. 


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jogi #2145260 | 188.146.*.* 29 gru 2016 13:12

    Darmo była puszka coli na 1zł.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Janusz #2140143 | 188.146.*.* 21 gru 2016 05:40

    Ludkow wiecej niz na dniach makowa na czerwca proponuje tez zamowic traka

    ! - + odpowiedz na ten komentarz