Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Biedronkowi złodzieje

2016-12-21 10:06:00 (ost. akt: 2016-12-21 10:06:15)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Przedświąteczny okres handlowy to również czas wzmożonej aktywności złodziei. Policja odnotowała już dwie kradzieże w sieci znanych marketów spożywczych, oszustwa na portalach Internetowych oraz okradzioną obywatelkę Chin.

W sklepie Biedronka przy ul. Kasztanowej w Chorzelach 17 grudnia pracownik ochrony zatrzymał kobietę, która trzy dni wcześniej ze sklepu ukradła portfel o wartości 100 zł. Kobieta zapłaciła za skradziony towar oraz została ukarana mandatem w wysokości 100 zł.
Tego samego dnia około godziny 17:00 w sklepie Biedronka przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu mieszkaniec powiatu przasnyskiego ukradł dwie wody toaletowe. Towar w stanie nienaruszonym został zwrócony do sklepu a mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 100 zł.

Oszukani na portalu internetowym

Mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że na stronie internetowej OLX zakupił konsolę komputerową za kwotę 570 zł i pomimo przesłania pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.
Natomiast mieszkanka powiatu przasnyskiego na stronie internetowej MOJE ZAKUPY zakupiła buty marki NIKE za kwotę 205 zł i pomimo przesłania pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

Obywatelka Chin ofiarą kradzieży

Oficer dyżurny KPP w Przasnyszu został powiadomiony, że w autobusie PKS relacji Warszawa- Przasnysz nieznany sprawca ukradł plecak należący do obywatelki Chin. W plecaku znajdował się laptop, karta płatnicza, 150 USD, 1075 EURO oraz waluta chińska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB