Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Poznajcie uczestników naszego plebiscytu!

2017-01-17 15:12:07 (ost. akt: 2017-01-18 14:04:58)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Trwa kolejna edycja ,,Zimowego Brzdąca". Do tej pory zgłosiło się do nas 20 dzieciaczków pozujących na tle białego puchu. Jeszcze można przysłać nam zdjęcie swojego dziecka w zimowym klimacie na adres k.kujawa@kurierprzasnyski.pl.

Naszą pierwszą kandydatką do tytułu "Zimowego brzdąca" była 3-letnia Marika Bladosz z Makowa Mazowieckiego. Tymczasem do plebiscytu dołączyli także: Karim Żołyński- Hmaidia (4,5 roku) z Makowa Mazowieckiego, 2-letnia Nikola Bancerz z Wieczfni Koloni, Maja Rosiak (3,5 roku) z Makowa Mazowieckiego, Antoni Pawłowski (1 rok i 9 miesięcy) również z Makowa, Antonina Załęska (3 i pół roku) z Długołęki – Koski, Maciej Kujawa (18 miesięcy)z Makowa Mazowieckiego, Filip Żychowski (3 lata) również z Makowa, Ignacy Karolkiewicz z Węgrzynowa, Zosia Szczucińska (6 lat) z Makowa Mazowieckiego, Bartosz Strzała (3 lata) oraz Lena (4 lata) i Ania (21 miesięcy) Ochenkowskie także z Makowa Mazowieckiego, Wiktoria Ostrowska (3 latka) z Płoniaw-Bramura, Dagmara Bańska (18 miesięcy) i Kacper Bański (6 lat) z Ciemniewa, Ula (5 lat) i Hubert (4 lata) Gołota z Raków i dotychczas nasz najmłodszy uczestnik plebiscytu - Igor Zakrzewski (8 miesięcy) z Grzanki.


Jak zgłosić dziecko?

Czekamy na zdjęcie Twojej pociechy! Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu makowskiego napisz do nas. W temacie maila wpisujemy Zimowy Brzdąc. W treści prosimy o podanie telefonu kontaktowego, imienia i nazwiska dziecka, wieku, miejsca zamieszkania oraz zgody rodzica lub opiekuna na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu. O tym, kto zdobędzie tytuł i nagrodę zdecydują nasi Czytelnicy w głosowaniu SMS. Szczegóły dotyczące plebiscytu już w kolejnych wydaniach ,,Kuriera". Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Proszę uważnie śledzić naszą stronę, bowiem niebawem ruszy głosowanie.

Poniżej wszystkie zdjęcia dzieci.

Red


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB