Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Czterech nietrzeźwych i odebrane prawo jazdy

2017-02-01 14:04:00 (ost. akt: 2017-02-01 14:01:16)

Podziel się:

Policjanci makowskiej "drogówki" zatrzymali nietrzeźwych kierujących w Sypniewie, Makowie i gminie Krasnosielc. Niektórzy już nie posiadali prawa jazdy. Pewien 20-latek stracił je za przekroczenie prędkości.

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W Makowie Maz. 65 – letni kierujący oplem miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy. W Sypniewie 61 – letni kierujący audi miał również ponad 1 promil alkoholu w organizmie. W tym przypadku kierujący nie posiadał również uprawnień do kierowania.
W ciągu minionego tygodnia zatrzymano również 2 nietrzeźwych rowerzystów. Rowerzyści zostali zatrzymani na terenie gminy Krasnosielc. 76 – letni i 57- letni rowerzyści mieli po 1 promilu alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj to mieszkańcy gminy Krasnosielc.
Na szczęście żaden z nietrzeźwych kierujących nie doprowadził do tragedii na drodze. Za kierowanie samochodem po alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.
Policjanci z makowskiego wydziały ruchu drogowego zatrzymali również 1 prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Prawo jazdy stracił 20 - letni kierujący.

KPP Maków Mazowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB