Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Zawalczyli o puchar Komendanta

2017-02-28 10:48:00 (ost. akt: 2017-02-28 10:47:42)

Podziel się:

W sobotę (25 lutego) odbył się w Makowie Mazowieckim III Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim i Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów.

W tegorocznym turnieju udział wzięło 8 drużyn. Zawodnicy reprezentowali Komendy Powiatowe Policji w Ciechanowie, Mławie, Makowie Mazowieckim, Przasnyszu, Straż Pożarną w Makowie Mazowieckim, Nadleśnictwo Przasnysz, Zakład Karny Przytuły Stare, oraz lokalnych Przedsiębiorców.

Puchar Komendanta w rękach Przedsiębiorców
Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się Przedsiębiorcy, którzy zdobyli tytuł Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim i Przewodniczącego ZT NSZZ policjantów. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim. Trzecie miejsce Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu.

Aktywność fizyczna mundurowych
Najlepszym bramkarzem Turnieju został Krystian Szaraniec. Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Tomasz Szymborski, a Królem Strzelców został Patryk Pawłowski. Wyróżnienie otrzymała również jedyna kobieta Turnieju, która reprezentowała Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie. Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowania sportu wśród mundurowych. Ponadto impreza była doskonałą okazją do wymiany doświadczenia i wzajemnej integracji.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB