Wtorek, 19 lutego 2019. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Widzowie zachwyceni spektaklem Teatru Cioci Heni

2018-04-09 10:22:08 (ost. akt: 2018-04-09 10:40:46)

Autor zdjęcia: Dorota Zberowska

Podziel się:

Płoniawy-Bramura//Owacjami na stojąco i gromkimi brawami podsumowano występ amatorskiego Teatru Cioci Heni w Gminnym Ośrodku Kultury w Płoniawach-Bramurze. Widzów zachwycił dobór sztuki oraz wysoki poziom wykonania.

Jak informowaliśmy w poprzednim Kurierze Makowskim, reżyser, Henryka Brdynkiewicz oraz aktorzy-amatorzy z Szelkowa przygotowali sztukę „Gość Oczekiwany” wg Zofii Kossak-Szczuckiej. Występ był dość kameralny, na sali GOK-u pojawiło się około pięćdziesięciu widzów. Jednak po zakończeniu widowisko szeroko komentowano.
-Nie spodziewałam się aż tak dobrego przedstawienia. Sama fabuła była bardzo ciekawa i pouczająca. Właściwie dotycząca nas wszystkich. Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie wykonanie, które było na najwyższym poziomie – opowiadała jedna z uczestniczek. Dodała, że nie jest bardzo emocjonalną osobą, ale podczas sztuki dwa razy się wzruszyła.
Teatr gościł w Płoniawach-Bramurze w piątek, 6 kwietnia. Następny występ miał miejsce w Różanie, w niedzielę, 8 kwietnia. Sztuka uatrakcyjniona została efektami dźwiękowymi i świetlnymi.
d.z.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB