Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

W wypadku dwie osoby straciły życie

2018-05-11 11:28:30 (ost. akt: 2018-05-11 11:29:28)

Autor zdjęcia: KP Maków Maz.

Podziel się:

Wczoraj, 10 maja około godziny 14.25, w Dyszobababie, gmina Różan, kierowca samochodu marki Skoda zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodami ciężarowymi. W wyniku zderzenia dwie osoby zmarły.

-Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 54-letni kierowca Skody Superb, mieszkaniec Warszawy jadący od miejscowości Różan w kierunku Ostrołęki z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z pojazdami ciężarowymi. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości wykazały, że kierujący byli trzeźwi – poinformowała komenda policji w Makowie Maz. Kierowca Skody, nie jechał sam, wiózł dwóch pasażerów, 75-letnią kobietę i 82-letniego męzczyznę. Pasażerka poniosła śmierć na miejscu, pasażera przewieziono karetka do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.
-Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierowali ruchem. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – dowiadujemy się od policji. Funkcjonariusze prawa po raz kolejny wystapili z apelem o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.
oprac. d.z.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB