Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Ilona Grabowska na Mistrzostwach w Makijażu

2019-12-03 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-03 15:07:30)

Podziel się:

Ilona Grabowska, znana, przasnyska makijażystka wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Makijażu MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński, które odbył się w miniony weekend w Katowicach.

Przed wyjazdem nie kryła, że jest bardzo zestresowana, bo ranga jest bardzo wysoka. - Nie ukrywam, że się stresuję i przede wszystkim ekscytuję, bo to kolejne moje tak cenne doświadczenie. Ranga tych mistrzostw też jest bardzo wysoka, bo są to eliminacje do Mistrzostw Europy. Samo zakwalifikowanie się do finału to już dla mnie takie wydarzenie, że przebieram nogami ze szczęścia - wspominała makijażystka. Wiele osób bardzo ją wspierało i czekało na jakieś wiadomości. Mimo, że nie udało się jej stanąć na podium, to do Przasnysza wróciła z wyróżnieniem oraz kolejnym zdobytym doświadczeniem. -Wspaniały dzień pod każdym względem! Emocje już powoli u mnie opadają, dzień dobiega końca. Wracam z Mistrzostw Polski MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński niestety bez tytułu Mistrza Polski, za to z wyróżnieniem od Mexmo (za co bardzo, bardzo dziękuję) i z takim doświadczeniem i uśmiechem, że nawet nie umiem tego opisać- wspominała Ilona Grabowska wracając po zawodach do domu.
Artystka była bardzo zadowolona ze swojej pracy. My także jesteśmy zachwyceni końcowym efektem. Jej stylizacja i makijaż w stu procentach nadawała się na czerwony dywan. - Mogę to napisać śmiało - jestem BARDZO zadowolona ze swojej pracy. Na tym zależy mi najbardziej. Mając tyko godzinę, nie jest to łatwe dopiąć wszystko na tip top w towarzystwie stresu, publiczności i trzęsących rąk. Stylizacja, którą wymyśliłam w 100% oddaje mój zamysł i interpretacje tematu "RED CARPET" ...tak właśnie widzę kreację na czerwony dywan. Coś zgodnego ze mną. Mówiąc kreację nie mam na myśli tylko sukienki, ale też makijaż, włosy, buty, biżuteria. To śmieszne, ale największym wyzwaniem było dla mnie samodzielne zrobienie fryzury. Co mogę napisać o organizacji... Życzyłabym całej branży wizażowej w Polsce takiego poziomu mistrzostw i takiej organizacji. Właśnie tak to powinno wyglądać! - dodała.
Makijażystka brała udział w finale mistrzostw we Wrocławiu,ale dopiero po tych zawodach jest naprawdę zadowolona z udziału. - Powiem Wam, że wydawało mi się po finale mistrzostw Polski we Wrocławiu, że wyjeżdżam zadowolona. Jednak nie - dopiero dzisiaj jestem zadowolona. Z wydarzenia, organizacji, ale przede wszystkim swojej pracy i stylizacji. Usłyszałam tyle pochlebnych opinii. I tutaj najbardziej dziękuję mojej niezastąpionej, niesamowitej modelce Asi i mojej ekipie wsparcia Marci i Krzysiowi. I oczywiście dziękuję wszystkim tym osobom,które mnie wspierały i trzymały kciuki. Otrzymałam tyle pięknych słów wsparcia, że jestem wzruszona.
To bardzo ważne dla mnie, bo każdy taki mały krok w stronę rozwoju to duży sukces. Trzeba podążać za pasjami - dziękowała Grabowska.

fot. Make Up Wake Up

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB