Czwartek, 5 sierpnia 2021. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Rodzice na scenie, dzieciaki na widowni

2015-06-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-02 12:09:44)

Podziel się:

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, 29 maja rodzice dzieci z grupy „Wiewióreczki” Przedszkola Samorządowego nr 4 na scenie makowskiego MDK-u zaprezentowali przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” na motywach baśni braci Grimm.

Na wypełnionej po brzegi widowni siedziały przedszkolaki z kilku makowskich placówek, opiekunowie, rodzice, a nawet samorządowcy. Dzieciaki bardzo przeżywały dramat Śnieżki. W momencie, gdy zła macocha – czarownica, dała jej zatrute jabłko, z sali rozlegały się błagalne prośby, by królewna owocu nie ugryzła.
Rodzice nader profesjonalnie opanowali role aktorskie. Przemawiający na zakończenie starosta makowski Zbigniew Deptuła i burmistrz Makowa Tadeusz Ciak również byli pod wrażeniem ich gry, zachęcali do dalszych inicjatyw bajkowych i stworzenia grupy teatralnej na stałe. Gratulacje płynęły też w stronę dyrektorki przedszkola Małgorzaty Milewskiej i - przede wszystkim - Katarzyny Rokosz, wychowawczyni grupy „Wiewióreczek” - pomysłodawczyni i reżysera spektaklu. Zanim rozbawiona weselem Śnieżki z królewiczem publiczność opuściła salę widowiskową, pracowite krasnoludki częstowały dzieci słodyczami.
Oprac. mg

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB