Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Jak unikać kłopotów?

2015-06-13 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 11:40:48)

Podziel się:

19 maja w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwonce odbył się spektakl profilaktyczny w wykonaniu artystów z Krakowa.

Złożony był z dwóch części. Pierwsza nosiła tytuł „Bella”, zaś druga - "Diabelski Młyn". W spektaklu brali udział wszyscy uczniowie gimnazjum w ramach projektu "Szkoła równych szans", finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Przeprowadził go Teatr dla dzieci i młodzieży „Moralitet” z Krakowa.
Po przedstawieniu odbyły się warsztaty dotyczące poruszanych w tej sztuce tematów. A było to: przeciwdziałanie agresji i przemocy, powstawanie agresji i wrogości z powodu braku pozytywnych wzorców, nękanie psychiczne za pomocą smsów, e-maili lub innych działań w internecie („Bella”), a także przeciwdziałanie uzależnieniom - narkotykom, nikotynie, alkoholowi, dopalaczom ("Diabelski młyn”).
Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB