Czwartek, 7 lipca 2022. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Z firmy zniknęło 16 tys. zł

2015-07-16 12:51:58 (ost. akt: 2015-07-16 12:55:12)
ilustracja do tekstu

ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podziel się:

Gotówkę w kwocie 16 tys. zł złodzieje zabrali z firmy w Karniewie. Były też inne kradzieże.

Do tej największej doszło w czwartek 9 lipca. - W miejscowości Karniewo nieznani sprawcy po uprzednim wypchnięciu okna dostali się do budynku firmy handlowej, gdzie splądrowali wnętrza i z otwartej, metalowej kasetki zabrali pieniądze w kwocie 16 000 złotych – informuje sierż. Marek Grabowski z Komendy Powiatowej Policji w Makowie.
Dzień później w Majkach-Tykiewkach (gm. Sypniewo) ktoś z niezamkniętej przyczepy kempingowej zabrał telewizor wart 600 zł, należący do mieszkańca naszego powiatu.
A w okresie między 26 czerwca a 8 lipca z terenu posesji w naszym mieście zrabowano elementy maszyny rolniczej – rozrzutnika. Poszkodowany makowianin oszacował straty na 950 zł.
el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB