środa, 20 października 2021. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Policja zatrzymała winnych kradzieży

2017-01-04 12:36:00 (ost. akt: 2017-01-04 12:36:11)

Podziel się:

Około godz. 16:00 31 grudnia dyżurny makowskiej policji przyjął zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi A4 od mieszkańca Makowa Mazowieckiego. Co znaleźli funkcjonariusze przy jednym ze złodziei?

Według relacji zgłaszającego w nocy 27 grudnia nieznany sprawca podczas spotkania zakrapianego alkoholem z kolegami, wykorzystując jego nieuwagę ukradł mu klucze do garażu, dowód rejestracyjny i kluczyki, a następnie zabrał auto z garażu. W toku podjętych działań przez makowskich policjantów samochód odzyskano. W związku z kradzieżą pojazdu policjanci zatrzymali 29- letniego mieszkańca Makowa Mazowieckiego. W trakcie zatrzymania mężczyzny policjanci makowskiego wydziału prewencji ujawnili i zabezpieczyli około 70 gramów amfetaminy, mefedronu oraz marihuany. 29 – letni Makowianin trafił do policyjnego aresztu. Następnie w toku podjętych czynności policjanci 3 stycznia zatrzymali drugiego sprawcę kradzieży pojazdu. Okazał się nim 32 – letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego.

Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 29 – latek odpowie za kradzież pojazdu oraz posiadanie środków psychotropowych i odurzających, a 32 – letni Makowianin odpowie za kradzież pojazdu. Za powyższe grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB