Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

W Chudku zajęli czwarte miejsce

2017-03-27 15:51:34 (ost. akt: 2017-03-27 15:50:21)

Podziel się:

W niedzielę 19 marca na hali sportowej w Chudku uczniowie szkoły podstawowej w Amelinie wzięli udział w międzypowiatowych eliminacjach w unihokeju chłopców.

W zawodach wystartowało 5 drużyn – zwycięzców eliminacji powiatowych: uczniowie z Chudka (mistrz powiatu ostrołęckiego), Starego Lubotynia (mistrz powiatu ostrowskiego), Czernic Borowych (mistrz powiatu przasnyskiego), Zabrodzia (mistrz powiatu wyszkowskiego) i z amelińskiej szkoły (jako mistrz powiatu makowskiego).


Nasi chłopcy trochę onieśmieleni wielkością hali w pierwszym spotkaniu podejmowali Czernice Borowe. Dobry początek i szybko strzelony gol pozwalał wierzyć w końcowy sukces, niestety nie uniknęliśmy prostych błędów i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.
Drugi mecz ze szkołą w Zabrodziu, przegrywamy 0:3. W trzecim spotkaniu przyszło przełamanie, po świetnej kombinacyjnej grze wygraliśmy ze Starym Lubotyniem 6:1. Na koniec czekał nas mecz z gospodarzem i głównym faworytem do zwycięstwa w całych zawodach. Postawiliśmy Chudkowi trudne warunki lecz bardziej doświadczona drużyna wytrzymała presję pokonując nas 4:1 i z kompletem triumfów wygrała całe zawody.

Historyczny występ na zawodach międzypowiatowych kończymy na 4 miejscu, lecz do brązowego medalu brakowało tak nie wiele!

Skład drużyny:
Maciej Ryłka (bramkarz)- Piotr Perzanowski, Kacper Perzanowski, Jakub Kowalczyk, Kacper Kowalczyk (kapitan), Marcin Rutkowski, Damian Gołota, Kacper Ryfa, Michał Żebrowski.

Źródło:UG Krasnosielc

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB