Poniedziałek, 23 września 2019. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Kolejny sukces Krzysztofa Żebrowskiego

2013-03-21 08:16:20 (ost. akt: 2013-03-21 08:16:51)

Podziel się:

Krzysztof Żebrowski 10 marca został Mistrzem Polski Seniorów w biegach przełajowych.

Zawody odbyły się w Bydgoszczy przy bardzo niesprzyjającej pogodzie (silny wiatr, opady śniegu i temperatura -5 stopni C). Udało mu się pokonać dystans 4km w czasie 11:16 i o 3 sekundy wyprzedził drugiego na mecie Mateusza Demczyszaka, ubiegłorocznego Mistrza Polski na tym dystansie. Ponadto wygrana sprawiła że został powołany na Przełajowe Mistrzostwa Świata, które za 2 tygodnie odbędą się na tej samej trasie w Bydgoszczy. Krzysztof obecnie przebywa na obozie w Brzozie pod Bydgoszczą gdzie wraz z kolegami i koleżankami z reprezentacji przygotowuje się do tego ważnego startu.