Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Non – stop z ZUS-em

2013-03-22 14:24:46 (ost. akt: 2013-03-22 09:27:13)

Podziel się:

Płocki Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jest kolejną jednostką, która do dyspozycji swoich klientów zainstalowała wielofunkcyjne urządzenie tzw. Zusomat.

Jest to komputer ze specjalnym oprogramowaniem, posiadający dwa dotykowe ekrany, klawiaturę, dwie drukarki, skaner, system głosowy oraz telefon, dzięki któremu można się bezpłatnie połączyć z konsultantem Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS. Zusomaty zlokalizowane są w budynkach Oddziału ZUS w Płocku oraz w Inspektoratach ZUS w Ciechanowie i Ostrołęce. Czynne są przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Można w nich wypełnić dokumenty i przekazać je ZUS – za potwierdzeniem – zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznego skanu. Zusomat umożliwia dostęp do strony internetowej oraz do indywidualnego profilu klienta na Platformie Usług Elektronicznych. Z urządzenia mogą korzystać również osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Możliwość taką daje drugi z monitorów, ulokowany na wysokości wózka. Zapraszam Państwa do korzystania z tego ułatwiającego kontakty z ZUS-em urządzenia.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bogacz #1060879 | 91.224.*.* 19 kwi 2013 23:05

    Ale po co nam w ogóle zus, skoro te wszystkie operacje wykonuje równie dobrze i taniej bank? Staraj się płacić jak najmniej składek: oto jak zostać bogatym.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz