Sobota, 10 kwietnia 2021. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

Najsympatyczniejsza klasa w nagrodę odwiedziła redakcję Gazety Olsztyńskiej

2013-04-10 11:53:14 (ost. akt: 2013-04-10 11:56:41)

Podziel się:

Klasa III LO 1 z Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie zwyciężyła w konkursie na najsympatyczniejszą klasę maturalną ogłoszonym przez naszą redakcję w szkołach średnich powiatu makowskiego.

Nagrodą była publikacja w KM wkładki poświęconej klasowym wydarzeniom zredagowanej przez uczniów oraz wycieczka do Olsztyna ufundowana przez sponsorów. W programie był pobyt w Planetarium oraz zwiedzanie redakcji Gazety Olsztyńskiej, gdzie młodzież mogła prześledzić proces powstawania gazety. - Tak się dobrze złożyło że trafiliśmy na moment łamania Kuriera Makowskiego i mogliśmy zobaczyć „szczotkę” naszej wkładki. Widzieliśmy też jak drukuje się gazetę. To było bardzo interesujące – mówią uczniowie. W przerwie między zwiedzaniem Planetarium i drukarni młodzież obejrzała olsztyńską starówkę. Doskonałym przewodnikiem po mieście okazał się wychowawca klasy Ryszard Bednarczyk, który studiował w Olsztynie. Towarzyszyliśmy uczniom przez cały dzień i jest nam bardzo miło, bo możemy potwierdzić, że klasa jest naprawdę bardzo sympatyczna.
Wyjazd sponsorowali: starosta makowski, wójtowie gmin: Krasnosielc, Rzewnie, Młynarze, Karniewo, Płoniawy, Czerwonka oraz księża z parafii Sieluń i Czerwonka.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB