Grali towarzysko

2013-11-22 08:22:53 (ost. akt: 2013-11-22 08:23:33)
Pierwszy z prawej Tomasz Urbański - strzelec gola na wagę remisu

Podziel się:

Pomimo, że B-klasowa rywalizacja w tym roku dobiegła końca, obie nasze drużyny rozegrały jeszcze mecz towarzyski, na oświetlonym boisku w Różanie. Miejscowy FC podejmował zajmujący pierwsze miejsce w tabeli GUKS Krasnosielc. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Krasnosielc pod wodzą Tomasza Urbańskiego był zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Przyjezdni dużo odważniej weszli w to spotkanie i od samego początku stwarzali sytuacje podbramkowe, lecz do pierwszego trafienia musieliśmy czekać aż do 30 minuty. Strzelcem bramki okazał się Krzysztof Pajewski, który wykorzystał dość przypadkowe zagranie od Urbańskiego. Podopieczni Arkadiusza Pyskło za wszelką cenę chcieli odrobić straty, lecz do przerwy wynik nie uległ zmianie. Pierwsza minuta drugiej odsłony przyniosła wyrównanie. Nieporozumienie w szeregach defensywy wykorzystał duet Szatanek, Tarasiewicz. Ten drugi wyłuskał piłkę i zagrał pod nogi Szatanka, który nie miał problemów ze strzeleniem bramki wyrównującej. Chwilę później w znakomitej sytuacji znalazł się Tarasiewicz, lecz górą tym razem okazał się bramkarz GUKS-u. W 70. minucie niespodziewanie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Marka Chełchowskiego. Rozdrażniony Krasnosielc rzucił się do odrabiania strat. Mimo, iż sytuacji do strzelenia bramek było w tym spotkaniu mnóstwo, to brakowało dokładnego ich wykończenia. Dopiero 8 minut przed końcem zawodów honor swojej drużyny uratował grający trener Tomasz Urbański. W indywidualnej akcji posłał piłkę w krótki róg bramki i mecz zakończył się remisem. Teraz obie drużyny mogą myśleć o zimowym przygotowaniu do kolejnej rundy.
do

Wynik meczu
FC 2012 Różan 2-2 (0-1) GUKS Krasnosielc

Skład Krasnosielca: Milewski( 46'Liszewski) - Grabowski, Majewski Chełchowski(46' F. Włodarski) Pichała - Szczepański, Kurzyński, Urbański, Bojarski, Włodarski R. - Pajewski.
Bramki: Szatanek Bogdan, Chełchowski Marek – Krzysztof Pajewski, Tomasz Urbański