Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Najlepszy okazał się Tymbark

2014-03-28 14:05:31 (ost. akt: 2014-03-28 14:05:38)
Triumfatorzy turnieju

Triumfatorzy turnieju

Podziel się:

Turniej "dzikich drużyn" zorganizowany w Szelkowie najlepiej rozegrali zawodnicy Tymbarku Czerwonka.

Pogoda tego dnia nie dopisywała. Padający deszcz nie odstraszył jednak fanatyków piłki nożnej. Do rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią zgłosiło się aż 14 drużyn. Wszystkie te ekipy rozlosowano na trzy grupy, z których awans uzyskały po dwie najlepsze. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" i trwały po 10 minut. Po rozegraniu wszystkich potyczek awans uzyskały drużyny: Tymbark Czerwonka, Węgierka Węgrzynowo, Marionetki, Sie Wie, Los Grandes Cojones i Admin. W pierwszym meczu, który miał wyłonić pierwszego finalistę, spotkały się drużyny Los Grandes i Admin. W regulaminowym czasie padł remis 1-1, a w rzutach karnych lepiej spisali się zawodnicy Los Grandes, wygrywając 1-0. W drugim spotkaniu Sie Wie okazał się lepszy od Marionetek, wygrywając 2-0. Trzecią drużyną, która dołączyła do grona finalistów został Tymbark Czewonka, ogrywając Węgrzynowo 2-1.
W wielkim finale spotkały się trzy najlepsze teamy i to one rozegrały kolejne mecze. Los Grandes przegrało oba spotkania i stanęło na miejscu trzecim. W decydującym o pierwszym miejscu meczu Tymbark Czerwonka łatwo ograł Sie Wie 3-0 i został triumfatorem zawodów. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a pierwsza dwójka także piłki wręczone przez miejscowego radnego Romana Płodziszewskiego.
Turniej zorganizowało Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szelkowie.
do

Wyniki:
Półfinały:
Tymbark Czerwonka 2-1 Węgierka Węgrzynowo , Marionetki 0-2 Sie Wie, Los Grandes 1-1 k.1-0 Admin
Finały:
Sie Wie 1-0 Los Grandes, Los Grandes 0-1 Tymbark Czerwonka, Tymbark Czerwonka 3-0 Sie Wie
Klasyfikacja końcowa:
I. Tymbark Czerwonka, II. Sie Wie, III. Los Grandes, IV-VI Admin, Marionetki, Węgierka Węgrzynowo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sir #1363957 | 31.61.*.* 1 kwi 2014 01:25

    Tego typu turniejów powinno organizować się więcej! Cieszą się one popularnością i młodzi ludzie angażują się w sport! A sport to samo zdrowie! :) Myślę, że Pan Burmistrz Makowa Mazowieckiego, oraz profesorowie od wychowania fizycznego będą organizować takich spotkań mnóstwo! Naprawdę to przyda się naszemu małemu miastu! :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz