Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Z pistoletem przy głowie

2014-04-16 10:00:24 (ost. akt: 2014-04-16 10:05:19)
Mieszkaniec naszego powiatu postawił na nogi ostrołęcką policję

Mieszkaniec naszego powiatu postawił na nogi ostrołęcką policję

Podziel się:

Mieszkaniec naszego powiatu postawił na nogi ostrołęcką policję, przystawiając sobie broń do głowy na środku skrzyżowania.

- Wczoraj dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał zablokować skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Hallera – relacjonował w zeszły piątek asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Świadek zdarzenia opisywał, że desperat przyłożył broń do głowy. Na wskazane miejsce wysłano kilka patroli wydziału prewencji i ruchu drogowego.
- Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów, mężczyzna został szybko obezwładniony – podaje Sylwester Marczak. Okazało się, że to 40-letni mieszkaniec naszego powiatu, był pijany, test alkomatem wykazał ponad 2 prom. alkoholu w organizmie. Najpierw trafił na badania do tamtejszego szpitala, w końcu wylądował w areszcie, gdzie trzeźwiał.
Stróże prawa zabezpieczyli broń, którą przykładał do głowy - to wiatrówka. Jak informują, starają się teraz wyjaśnić, co pchnęło mężczyznę do decyzji, która mogła zakończyć się tragicznie.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB