Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

To już tradycja - Motocyklowe Mikołajki

2014-12-14 08:00:00 (ost. akt: 2014-12-12 16:43:18)
fot. Marlena Grzeszczak

fot. Marlena Grzeszczak

Podziel się:

Na mieszkańców Makowa i okolic w Mikołajki (6 grudnia) czekało wiele niespodzianek. Tradycyjnie na rynku pojawili się "Mikołaje na motocyklach”, którzy dostarczyli zebranym sporo atrakcji.

Impreza zorganizowana przez makowski klub MOTORBIKE rozpoczęła się od parady "Mikołajów na motocyklach” ulicami miasta. Następnie na makowskim rynku odbył się imponujący pokaz Teatru Tańca z Ogniem "MANTRA". Członkowie klubu MOTORBIKE w przebraniach Mikołajów wspólnie z uczestnikami imprezy odśpiewali kolędy, a dzieciaki recytowały wierszyki i śpiewały pastorałki. Nie zabrakło także podarków dla dzieciaków. Makowski rynek był przepełniony rodzinami z dziećmi i sympatykami dwóch kółek. Ryk motocykli oraz wspólne przejażdżki także sprawiły wiele frajdy.
- Chciałbym podziękować koleżankom i kolegom motocyklistom za przybycie, staroście, burmistrzowi, Miejskiemu Domowi Kultury, grupie Mantra za pomoc w organizacji oraz Komendzie Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim za zabezpieczanie terenu i pilnowanie porządku. A także wszystkim, którzy włączyli się w organizację, MOTOMIKOŁAJEK MOTORBIKE 2014 - mówił podczas imprezy Krzysztof Myślak, członek klubu MOTORBIKE.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ...................... #1608777 | 31.61.*.* 15 gru 2014 12:20

    Z tego co widzę to te mikołajki bardziej partyjno urzędnicze niż motocyklowe....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz