Jakość Powietrza Maków Mazowiecki

Tutaj możesz znaleźć informacje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Makowie Mazowieckim. Prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych danych, w raporcie znajdziesz również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Maków Mazowiecki oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala ocenić bieżący stan powietrza i podjąć odpowiednie środki w celu ochrony zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, aby być na bieżąco z jakością powietrza w Makowie Mazowieckim.


Stan Jakości Powietrza w Makowie Mazowieckim dzisiaj

Informacje ze stacji pomiarowych w Makowie Mazowieckim potwierdzają dzisiaj bardzo dobrą jakość powietrza. Stężenie szkodliwych substancji, w tym pyłu i dwutlenku siarki, jest na bardzo niskim poziomie, co sprzyja ochronie środowiska i zdrowiu ludzi.

Smog Maków Mazowiecki (20.05.2024) - zalecenia

W obecnej sytuacji, gdy jakość powietrza w Makowie Mazowieckim jest bardzo dobra, zalecamy spędzanie jak najwięcej czasu na zewnątrz. Aktywności takie jak bieganie, jazda na rowerze czy długie spacery są szczególnie polecane, a otwieranie okien pozwoli wprowadzić świeże powietrze do wnętrz.