Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Magistrat poddaje się społecznej ocenie

2015-01-16 09:24:20 (ost. akt: 2015-01-16 09:25:43)

Podziel się:

– Urząd miejski jest nastawiony na to, by każdy interesant czuł się usatysfakcjonowany sposobem załatwienia jego sprawy – podkreśla burmistrz Makowa Tadeusz Ciak.

Dlatego w styczniu w magistracie ruszyła procedura dostarczania interesantom urzędu ankiet „Sprawny Urząd”, które mają ułatwić mieszkańcom wyrażenie opinii o jego działalności i jakości obsługi. – Zależy nam na tym, aby sami mieszkańcy mieli okazję do łatwego i prostego sposobu oceniania pracy urzędu i jego pracowników. Ze swojej strony deklarujemy rzetelną analizę dostarczonych ankiet, która pozwoli nam na zweryfikowanie wszelkich bolączek w obsłudze interesantów – podkreśla szef miasta.
Jak dodaje, wydruki ankiet będą dołączone do kończącej konkretną sprawę korespondencji wychodzącej z urzędu. Mają być też wyłożone w ogólnie dostępnych miejscach w poszczególnych wydziałach. Po wypełnieniu będzie można je wrzucić do specjalnie przygotowanych urn, które ustawione zostaną w Biurze Obsługi Interesanta.
Ankiety są anonimowe, ich uzupełnienie nie zabierze wiele czasu. Poza tym nie wymagają one od interesantów jakichkolwiek kosztów. - Pytania zawarte w ankiecie dotyczą m.in. jakości obsługi przez urzędnika danej sprawy, czasu jej załatwienia i spostrzeżeń na temat urzędu miasta – wyjaśnia burmistrz Tadeusz Ciak.
Niewykluczone, że wyniki ankiety będa miały wpływ na przyszłe zmiany kadrowe w urzędzie miasta. Niedawno na naszych łamach burmistrz Ciak zapowiadał, że daje sobie pewien czas na ocenę pracy poszczególnych urzędników.

dk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ... #1638893 | 31.61.*.* 19 sty 2015 08:32

    Darmozjadom zatrudnionym po znajomości i tak nic nie się nie stanie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz