Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Jeden volkswagen zniknął, drugi - „pożyczony”

2015-03-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-04 12:45:40)

Autor zdjęcia: Archiwum

Podziel się:

W Makowie skradziono samochód wart 120 tys. zł, a w Jaciążku (gm. Płoniawy-Bramura) pijany mężczyzna „pożyczył” sobie na jakiś czas cudze auto.

Volkswagen transporter o nr rejestracyjnym WMA 21848 zniknął 26 lutego z niezamkniętej posesji w naszym mieście. Jego wartość oszacowano na 120 tys. zł. - Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawców kradzieży. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod bezpłatnym numerem alarmowym 997 albo 112 – apeluje sierż. Marek Grabowski z Komendy Powiatowej Policji w Makowie.
Dzień później w Jaciążku mężczyzna z pow. płońskiego, który miał kluczyki do volkswagena golfa, należącego do mieszkańca naszego powiatu, „pożyczył” sobie ten samochód. Po przejażdżce pozostawił go w stanie nienaruszonym na pobliskim parkingu. Zawiadomieni policjanci zatrzymali go do dyspozycji prokuratora. Okazało się, że były nietrzeźwy, miał 0,66 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Prawdopodobnie usłyszy zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
el

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB