Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

„Biedronka” w Krasińcu? To chyba tylko plotka

2015-03-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-04 13:05:08)

Podziel się:

Wśród mieszkańców gminy Płoniawy-Bramura rozprzestrzeniła się informacja o planowanej budowie marketu "Biedronka" w Krasińcu. Postanowiliśmy to sprawdzić.

- Dowiedziałam się, że w Krasińcu miał powstać ten duży market, jednak radni nie wyrazili zgody na dzierżawę terenu pod taką inwestycję. Dlaczego? Przecież to czysty zysk – poinformowała nas jedna z mieszkanek tej miejscowości.
Ale jak się okazało, na sesjach rady gminy taki temat nie był w ogóle poruszany. - Muszę przyznać, że pierwszy raz o tym słyszę. Nikt nie zwracał się do nas nawet z takim zapytaniem, może ktoś chce sprzedać lub wydzierżawić jakiś swój grunt, stąd te pogłoski - wyjaśnił nam Włodzimierz Załęski, wójt gminy.
Inni mieszkańcy Krasińca także o planowanej „Biedronce” nie słyszeli. - Nie wiem po co w tak malutkiej miejscowości miałby powstać tak duży market. Chyba tylko po to, aby poupadały wszystkie malutkie sklepiki w okolicznych wsiach. Poza terenem po dawnej cukrowni nie ma nawet miejsca na taką inwestycję – mówili nam mieszkańcy.
Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB