Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Na wysokościach

2015-07-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-02 12:45:17)

Podziel się:

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Węgrzynowie (gm. Płoniawy-Bramura) uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie.

Pierwszego dnia pobytu zwiedzali Krzemionki Opatowskie, gdzie wydobywano krzemień pasiasty. Nie zabrakło także czasu na pobyt w JuraParku, Zwierzyńcu, Sabathówce (nazwa nawiązuje do sabatów czyli spotkań czarownic, które miały odbywać się właśnie w Górach Świętokrzyskich) czy prehistorycznym oceanarium. Moc emocji dostarczył seans kinowy w wersji 5D. Po odpoczynku, następnego dnia na dzieciaków czekało nie lada wyzwanie, bo wejście na szczyt o nazwie Święty Krzyż. Tego dnia wycieczkowicze zwiedzali także Galerię Minerałów i Skamieniałości i brali udział w pokazie szlifowania kamieni ozdobnych. Zwiedzali również zamek królewski w Chęcinach i rezerwat Kadzielnia w Kielcach.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB