Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Pierwsze miejsce dla makowskich policjantów

2015-08-26 14:47:55 (ost. akt: 2015-08-26 14:48:03)

Podziel się:

Makowscy funkcjonariusze policji wzięli udział w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym. Drużynowo zajęli pierwsze miejsce, indywidualne wyniki jednak też są imponujące.

Mistrzostwa odbyły się 22-23 sierpnia na zbiorniku wodociągów w Częstochowie. Zawodnicy walczyli o wspólny puchar portalu Wędkarstwo Sportowe Służb Mundurowych, ZT NSZZ Policjantów przy KMP w Częstochowie i ZT NSZZ F i PW Aresztu Śledczego w Częstochowie.
Na mistrzostwach makowska drużyna policyjna pojawiła się w składzie: sierż. szt. Marcina Ostrowskiego, asp. Grzegorza Trojanowskiego i sierż. szt. Roberta Olbrysia. Wszyscy są pasjonatami wędkarstwa. -Pierwsza tura imprezy rozpoczęła się 22 sierpnia, o godzinie 10:00. Po wylosowaniu sektorów wszyscy uczestnicy imprezy ruszyli w wylosowane miejsca na zbiorniku. Wędkarze łowili przez cztery godziny. Tego dnia Marcin Ostrowski i Grzegorz Trojanowski okazali się być najlepsi w swoich sektorach - relacjonuje sierż. szt. Anna Waśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.
Jak dodała, następnego dnia mistrzostw makowscy funkcjonariusze nadal byli w czołówce.
Na zakończenie wyniki ogłosił sędzia klasy Krajowej, Andrzej Konowalski wspólnie z organizatorem. Nasi zawodnicy podczas dwóch tur imprezy złowili łącznie ponad 20 kilogramów ryb i wywalczyli dla siebie pierwsze miejsce. Jeśli chodzi zaś o wyniki indywidualne to: Marcin Ostrowski zajął drugie miejsce (różnicą 30 punktów od zwycięzcy), Grzegorz Trojanowski - czwarte zaś Robert Olbryś - szóste.
- To nie pierwszy triumf naszych policjantów. W ubiegłym roku, i w 2011 roku makowscy funkcjonariusze również stali na najwyższym podium, jeśli chodzi o drużynowe wyniki. Marcin Ostrowski i Grzegorz Trojanowski również mają wiele tytułów indywidualnych - dodała sierż. szt. Anna Waśniewska.

mg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB