Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Babcie i Dziadkowie nie kryli wzruszenia

2016-01-26 22:36:20 (ost. akt: 2016-01-26 22:52:41)

Podziel się:

21 stycznia w mroźne zimowe przedpołudnie z przedszkola w Karniewie biło wyjątkowe ciepło, a to za sprawą tego, że odwiedzili je najdostojniejsi goście- Babcie i Dziadkowie.

Wnuczki i wnuki pod okiem wychowawczyń przygotowały dla swoich najukochańszych dziadków piękny program artystyczny
w którym przeplatały się wiersze o szczęściu, zdrowiu, miłości, opiece z wesołymi piosenkami, które zachęcały również dziadków do wspólnego śpiewu. Każde dziecko- te najmłodsze i te najstarsze miało okazję wyrecytować dla swoich najbliższych wierszyk. Wszyscy pięknie zaprezentowali się w skocznych piosenkach. Nie zabrakło również serdecznych życzeń od nauczycieli i pracowników przedszkola, zastępcy wójta Mariusza Kukawki oraz Przewodniczącej rady gminy Beaty Jackowskiej. Po części oficjalnej zaproszono gości do sal przedszkolnych, tam wnuki przekazały babciom i dziadkom upominki- kolorowe gipsowe serduszka, po czym zasiedli do wspólnego poczęstunku i miłych pogawędek w serdecznej pełnej ciepła atmosferze.
Występy wnucząt były piękne, a dziadkowie nie kryli łez wzruszenia oraz nie szczędzili słów podziękowania za przygotowanie jakże ważnej dla nich uroczystości, podczas której mogą spędzić czas ze swoimi wnukami.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB