Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Otwarcie hali sportowej w Rzewniu

2016-05-25 18:49:19 (ost. akt: 2016-05-25 19:06:53)

Podziel się:

Oficjalnie otwarto halę sportową w Rzewniu. Imponująca hala o 1370m2 powierzchni użytkowej kosztowała ponad 3 mln złotych.

Podczas oficjalnego otwarcia hali po przemówieniach i części oficjalnej zaprezentowano część artystyczno-sportową, pokazy walki karate oraz występy dzieci i młodzieży szkolnej. Odbył się także koncert Chóru Wychowanków harcmistrza Władysława Skoraczewskiego JUBILUS.


Wartość całkowita inwestycji wyniosła 3.218.700 zł z czego 1.800 tyś złotych to środki pochodzące z budżetu Państwa w ramach Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej. -Główną funkcję obiektu stanowi sala sportowa o wymiarach 19mx30m w której wykonano parkiet z klepki dębowej oraz boisko do gry w piłkę ręczną, piłkę siatkową, koszykówkę, piłkę halową.
Ponadto wykonane są drabinki do ćwiczeń oraz trybuny dla widzów.
Dla obserwatorów wykonano również balkon widokowy na drugiej kondygnacji.
W obiekcie zlokalizowane są sale do zajęć pedagogiczno-rekreacyjnych oraz szatnie i natryski.
Cały obiekt połączony jest z istniejącym budynkiem Szkoły Podstawowej dwukondygnacyjnym łącznikiem. Na zewnątrz od strony zachodniej wykonane zostało ogrodzone boisko nawierzchni poliuretanowej oraz drogi pożarowe dojścia i dojazdy a także dodatkowy parking - otrzymaliśmy informację z Urzędu Gminy Rzewnie


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB