Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Dwa weekendowe groźne wypadki

2016-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2016-08-15 18:42:39)
fot. Chrzanowo wypadek

fot. Chrzanowo wypadek

Podziel się:

7 sierpnia około 13:45 na drodze nr k57 doszło do groźnego wypadku drogowego, z którego cztery osoby trafiły do szpitala.

Według wstępnych ustaleń kierujący Skodą Rapid, mieszkaniec Warszawy podróżując z 6 letnim synem prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Fordem Focus, którym podróżowała rodzina z dwojgiem dzieci. W wyniku zderzenia cztery osoby trafiły do szpitala, w tym troje dzieci w wieku 10 miesięcy, 4 i 6 lat. Droga pomiędzy Pułtuskiem a Makowem była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Kierujący byli trzeźwi.

Kolejne groźne zdarzenie drogowe miało miejsce w piątek (5 sierpnia) o godz.14:40 w Wymysłach na drodze prowadzącej od Krasnosielca w kierunku Ostrołęki. Tu kierujący Mazdą 25 - letni mieszkaniec gm. Krasnosielc najprawdopodobniej chcąc wyprzedzić rowerzystę, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Toyotą Corolla, którą kierował 28 - letni mieszkaniec gm. Krasnosielc. W wyniku zderzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafiły trzy osoby. Kierujący byli trzeźwi.


KPP Maków Mazowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB