Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Betlejemskie Światełko Pokoju dla Beaty Szydło

2016-12-20 15:18:00 (ost. akt: 2016-12-20 15:16:59)
"Mali Karniewiacy" w Sejmie

"Mali Karniewiacy" w Sejmie

Autor zdjęcia: Zbigniew Wyrzykowski

Podziel się:

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Oskara Kolberga i Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Karniewie, należący do zespołu „Mali Karniewiacy” 13 grudnia wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu.

Wybrali się do Warszawy, aby osobiście złożyć życzenia świąteczne pani premier Beacie Szydło i całej Radzie Ministrów. Spotkanie odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W holu głównym, w którym często odbywają się powitania oficjalnych delegacji zagranicznych, „Mali Karniewiacy” zostali bardzo ciepło i serdecznie powitani. Głównym celem wizyty było spotkanie z panią premier Beatą Szydło i Radą Ministrów.

Podarunki dla przedstawicieli Rządu

Uczniowie zaprezentowali krótki program, składający się z kilku kolęd oraz przyśpiewek ludowych. Kolędy zaśpiewali wspólnie z harcerzami, którzy tego dnia przekazywali pani premier Betlejemskie Światełko Pokoju. Następnie z ogromnym przejęciem dzieci złożyły życzenia pani premier, ministrowi Henrykowi Kowalczykowi oraz całej Radzie Ministrów. Każdy członek rządu otrzymał wraz z życzeniami pamiątkowego, ręcznie wykonanego aniołka, a dla pani premier i ministra Kowalczyka były to anioły specjalne, wyjątkowe.

Zaproszenie na jubileusz

Dzieci mogły zobaczyć z bliska twarze osób, które dotąd widziały tylko w telewizji oraz osobiście zaprosić panią premier oraz Radę Ministrów na kwietniową galę z okazji złotego jubileuszu „Karniewiaków”.

Na podstawie informacji UG Karniewo
Autorem zdjęć jest Zbigniew WyrzykowskiKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB