Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu dla Roberta Gajdy za rozwój pułtuskiej służby zdrowia

2017-05-08 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-15 15:30:56)
Dr n. med. Robert Gajda z Ministrem Henrykiem Kowalczykiem oraz pracownikami Grupy Gajda-Med

Dr n. med. Robert Gajda z Ministrem Henrykiem Kowalczykiem oraz pracownikami Grupy Gajda-Med

Podziel się:

W dniu 24 kwietnia 2017 roku, podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, dr n. med. Robert Gajda odebrał po raz drugi Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu, tym razem za „Szczególne osiągnięcia w rozwoju służby zdrowia w Powiecie Pułtuskim”. Wcześniej, w 2014 roku, Kapituła Medalu przyznała doktorowi Robertowi Gajdzie Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu za osiągnięcia menadżerskie w dziedzinie ochrony zdrowia. W ten sposób zauważona i doceniona została Jego praca i zaangażowanie w prowadzenie Grupy Gajda-Med oraz wysiłek włożony we współtworzenie oraz doskonałe zarządzanie spółką Szpital Powiatowy Gajda-Med w Pułtusku.

Wcześniej, w 2014 roku, Kapituła Medalu przyznała doktorowi Robertowi Gajdzie Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu za osiągnięcia menadżerskie w dziedzinie ochrony zdrowia. W ten sposób zauważona i doceniona została Jego praca i zaangażowanie w prowadzenie Grupy Gajda-Med oraz wysiłek włożony we współtworzenie oraz doskonałe zarządzanie spółką Szpital Powiatowy Gajda-Med w Pułtusku.

Dr n. med. Robert Gajda z partnerką Beatą Olszewską –Marra, prezesem fundacji „Zdrowy Styl Życia

Szpital Powiatowy Gajda-Med sp. z o.o. powstał w kwietniu 2015 roku w wyniku konsolidacji podmiotów leczniczych i współpracy w zakresie ochrony i promocji zdrowia powiatu pułtuskiego. To pionierski projekt na dużą, bo krajową skalę. Po wielu latach niestabilności finansowej, realnego zagrożenia upadłością, zawirowań personalnych, zmian formy prawnej i własnościowej od 1 sierpnia 2015 roku Szpital w Pułtusku pod szyldem Gajda-Med funkcjonuje stabilnie, świadcząc profesjonalne usługi medyczne dla lokalnej społeczności. Dobre zarządzanie spowodowało, że ze szpitala przeznaczonego do „pewnego zamknięcia”, stał się najbardziej stabilnym i bezpiecznym w rejonie. Dzisiaj szpital się nie zadłuża, a pensje i wszystkie zobowiązania regulowane są na bieżąco.
Doktor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Prezesa Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu dr. Franciszka Gaika. W uroczystości udział wzięli laureaci, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, ludzie kultury, sztuki i mediów m. in. minister w Rządzie Beaty Szydło - Henryk Kowalczyk, Starosta Pułtuski - Jan Zalewski, Burmistrz Pułtuska – Krzysztof Nuszkiewicz oraz pracownicy Grupy Gajda-Med.

Od lewej lek. Szczepan Więckowski, dr n. med. Robert Gajda, Starosta Pułtuski - Jan Zalewski, Minister w Rządzie Beaty Szydło - Henryk Kowalczyk i Burmistrz Pułtuska – Krzysztof Nuszkiewicz na Gali Wręczenia Złotych Medali Akademii Polskiego Sukcesu na Zamku Królewskim w Warszawie.
To kolejna nagroda będąca powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że nasze starania, aby dostarczać najwyższą jakość usługi medyczne, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów, są zauważane i doceniane. W minionych latach wielokrotnie doceniano osiągnięcia biznesowe dr. n. med. Roberta Gajdy oraz wysoki standard usług świadczonych przez Grupę Gajda-Med, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie one są dla nas zachętą i mobilizacją do dalszej ciężkiej pracy.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ewa #2326299 | 37.47.*.* 12 wrz 2017 17:51

  powinien dostać odznaczenie za puszczenie żony kantem choć to ona wspierało go jak startował z tym biznesem. Bardzo chamski człowiek ale ma dobre plecy w pis - e , kolejne układy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mak #2273269 | 31.0.*.* 26 cze 2017 09:54

  ta pani z prawej jest bardzo fajna

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ul #2260889 | 37.128.*.* 6 cze 2017 10:18

  obrzydliwe

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. makowiak #2248046 | 46.113.*.* 18 maj 2017 21:01

  fajna ta Pani pierwsza z prawej

  ! - + odpowiedz na ten komentarz