Poniedziałek, 8 marca 2021. Imieniny Beaty, Juliana, Wincentego

Wypadek w miejscowości Ponikiew Wielka

2020-07-14 19:23:11 (ost. akt: 2020-07-14 19:25:12)

Autor zdjęcia: archiwum KPP Maków Mazowiecki

Podziel się:

W sobotnie popołudnie w miejscowości Ponikiew Wielka miał miejsce poważny wypadek drogowy. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał 26-letni kierujący jednośladem, który został zabrany helikopterem LPR do szpitala. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Zobacz także: Wieści z Mazowsza 2020 Wieści z Mazowsza 2020

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 14, w miejscowości Ponikiew Wielka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 26-letni mężczyzna, kierujący motocyklem marki Yamaha nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z mercedesem. Niestety w wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał 26-letni kierujący jednośladem, który został zabrany helikopterem LPR do szpitala w Warszawie. Okazało się też, że motocyklista nie posiada wymaganych uprawnień.
Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.
(st. post. Katarzyna Pstrągowska)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB