Piątek, 7 maja 2021. Imieniny Augusta, Gizeli, Ludomiry

Dyskutowali o wykluczonych zawodowo

2013-04-13 18:39:30 (ost. akt: 2013-04-13 18:41:58)

Podziel się:

11 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Różanie odbyła się III Konferencja „Dobre praktyki – ekonomia społeczna – wybór a konieczność”. Spotkanie otworzył i zaprosił do aktywnego uczestniczenia w prezentacjach Piotr Świderski Burmistrz Gminy.

W trakcie konferencji odbyły się wystąpienia na temat m.in. potrzeb i wartości ekonomii społecznej, coachingu jako skutecznej metody pracy z osobą bezrobotną i zagrożoną wykluczeniem społecznym oraz psychologicznych predyspozycji do pracy z osobami bezrobotnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Prelegentami byli ks. prof. dr hab. Henryk Skorowski z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Pan Robert Kraczkowski coach oraz Pan Marcin Kulpiński psycholog z Fundacji Bene Vobis.
Konferencja zorganizowana została w ramach projektu „Wsparcie ekonomii społecznej na Mazowszu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej, przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie wraz z Partnerami: Powiatem Ciechanowski, Starostwem Powiatowym w Płońsku i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grudusku przy udziale Burmistrza Gminy Różan.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB