środa, 12 maja 2021. Imieniny Dominika, Imeldy, Pankracego

Powstaje kompleks sportowy przy Zespole Szkół.

2013-09-02 15:30:10 (ost. akt: 2013-09-02 15:50:36)

Podziel się:

Już w poniedziałek uczniowie zespołu szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej rozpoczęli nowy rok szkolny, na boisku zastali jednak plac budowy. Oznacza to jednak, że w wakacje robotnicy nie próżnowali a już w następnym roku szkolnym uczniowie będą mogli korzystać z kortu tenisowego, skoczni w wzwyż, bieżni czy miejsca do pchnięcia kulą.

Inwestycja przewiduje również remont nawierzchni obok szkoły oraz nowe miejsca parkingowe. -Termin zakończenia prac to koniec września 2014 roku, jednak prace idą na tyle szybko, że powinny być zakończone już przed wakacjami- mówi Elżbieta Rakowska, Dyrektor Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej. Dość istotne jest to, że z kompleksów sportowych będą mogli korzystać nie tylko uczniowie ale również i cała młodzież, która będzie miała na to ochotę.- Uważam, że jest to bardzo dobra i potrzebna inwestycja,, ponieważ w Makowie Mazowieckim ciągle brakuje miejsc gdzie młodzież może spędzać czas. W związku z rozwinięciem naszych kompleksów sportowych będziemy myśleć o otworzeniu nowego profilu a mianowicie sportowego z rozszerzonym wychowaniem fizycznym oraz biologią. Oprócz powstających miejsc na naszym boisku posiadamy salę gimnastyczną oraz siłownię, myślę więc, że to wystarczy aby taki profil mógł funkcjonować jak należy- dodaje.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gość #1261793 | 213.199.*.* 4 gru 2013 20:15

  Cyriak nie wystarczy Ci siedzenie z kolegami w kinie i na górze w cechu ?? Niektórzy nie mają nic a ty narzekasz..

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Gość #1190484 | 188.30.*.* 4 wrz 2013 22:21

  A czego w Makowie nie brakuje? Można by było stworzyć litanie :) Budowa boiska nie rozwiązuje najważniejszych problemów miasta. Czym się chwalić??, z czym do ludzi??

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Cyriak #1188189 | 95.49.*.* 2 wrz 2013 19:57

  Gówno prawda. Brakuje miejsc, gdzie młodzież może spędzać czas. Brakuje miejsc, brakuje, brakuje, brakuje. No fakt, bo każde z makowskich boisk jest przepełnione, tyle jest tam tej młodzieży, że brakuje tych miejsc i trzeba tworzyć następne kompleksy sportowe. Jak na razie to miasto niech przestanie tworzyć kompleksy sportowe i sobie poradzi z kompleksami budżetowymi. Pozdrawiam serdecznie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz