Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Boisko będzie dostępne dla wszystkich

2013-09-26 13:17:47 (ost. akt: 2013-09-26 13:35:06)

Podziel się:

Trwa budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół nr 2 w Makowie Mazowieckim. Obiekt ma być gotowy do końca października.

Spośród czterech podmiotów startujących w przetargu wybrano Firmę Ogólno-Budowlaną Marcina Soczewki z Zabiela (woj. lubelskie), która zaproponowała najniższą cenę – 287 tys. zł. Wykonawca zobowiązał się wykonać boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej i wymiarach 44 m na 22 m. Będzie tam można grać w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę i tenisa
- Szalenie się cieszę, że powstaje boisko, domknie ono nasz kompleks sportowy. Od 2 lat nie mogliśmy prowadzić zajęć sportowych na zewnątrz, ponieważ poprzednie boisko miało strasznie słabą nawierzchnię, która nie była przystosowana do zajęć – mówi Elżbieta Płosińska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Makowie Mazowieckim. Ma nadzieję, iż obiekt będzie służyć uczniom, jak również nauczycielom przez wiele lat. Jak podkreśla, ogromnym plusem jest także to, że boisko i plac zabaw będą dostępne dla wszystkich. I zaprasza w najbliższym czasie do korzystania z tego kompleksu sportowego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB