Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Cztery kolizje

2013-10-04 15:39:01 (ost. akt: 2013-10-04 15:39:32)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podziel się:

Pijany rowerzysta z zakazem prowadzenia pojazdów zderzył się z volkswagenem, inny delikwent, idąc środkiem jezdni, zmusił kierowcę skody do zjechania do rowu , a przed volvo wyskoczyła koza – w ostatnim czasie na terenie powiatu doszło do czterech kolizji.

W Dzierżanowie (gm. Szelków) kierująca hondą mieszkanka naszego powiatu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z samochodem marki Hyundai. Tym prawidłowo poruszającym się autem podróżował warszawianin. Sprawczynię stróże prawa ukarali 250-złotowym mandatem. Do zdarzenia doszło w sobotę 28 września przed godz. 15.

***
A ok. godz. 20 w Szczukach (gm. Płoniawy-Bramura) 35-latek mieszkający w naszym powiecie, jadąc rowerem po niewłaściwej stronie jezdni, doprowadził do kolizji z volkswagenem. Jak się wkrótce okazało, mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w wydychanym powietrzu 2,5 prom. alkoholu. Ponadto poruszał się jednośladem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi prowadzenia pojazdów.

***
Żeby uniknąć zderzenia z idącym środkiem drogi w Młodzianowie (gm. Płoniawy-Bramura) mężczyzną, kierowca skody – mieszkaniec pow. przasnyskiego - zjechał do rowu i uszkodził samochód. Tymczasem pieszy zniknął. Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim wyjaśnia, kim był i co się z nim stało. Ta kolizja miała miejsce przedwczoraj o godz. 1.10.

***
Tego samego dnia o godz. 12.20 w Żabinie Karniewskim (gm. Karniewo) pod koła samochodu ciężarowego volvo z naczepą wyskoczyła koza. Zwierzę przeżyło, jego właściciel zapłacił mandat w wysokości 50 zł.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB