Sobota, 1 kwietnia 2023. Imieniny Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

Sebastian blisko finału

2015-06-02 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-27 13:36:00)

Podziel się:

Sebastian Jędrzejewski z podstawówki w Drążdżewie (gm. Krasnosielc) wziął udział w Eliminacjach Wojewódzkich XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Zmagania odbyły się w Książenicach (gmina Grodzisk Mazowiecki). W sumie było 104 uczestników z 38 powiatów województwa mazowieckiego.
„Podczas turnieju młodzież odpowiadała na 30 pytań testowych o zróżnicowanym poziomie trudności. W tym czasie opiekunowie mieli możliwość odbycia spotkania i zgłoszenia uwag organizacyjnych i merytorycznych. W czasie przerwy młodzież mogła obejrzeć pokaz ratownictwa przygotowany przez strażaków z KP PSP w Grodzisku Mazowieckim. Sebastian uzyskał 17 punktów z testu, zabrakło mu tylko 5 do udziału w dalszej rywalizacji. Jest to bardzo duże osiągnięcie naszego ucznia, który pierwszy raz w historii szkoły reprezentował powiat i szkołę w wojewódzkich eliminacjach tego turnieju. Do finału ustnego, po dogrywce, zakwalifikowało się po trzech uczestników z każdej grupy wiekowej” – informuje na stronie internetowej szkoły w Drążdżewie jej dyrektor, Barbara Kluczek.
dk


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB