Czwartek, 7 lipca 2022. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Złodzieje nie próżnują

2015-06-23 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-17 09:04:58)

Podziel się:

Paliwo, kosmetyki, silnik i alkohol padły łupem złodziei. A wandal porysował karoserię samochodu.

Między 7 a 11 czerwca w Czarnostowie (gm. Karniewo) ktoś włamał się do dwóch budynków gospodarczych, wyważając drzwi. Ukradł kanister z benzyną o wartości 130 zł.
Z jednego z makowskich marketów w czwartek 11 czerwca jakiś mężczyzna wyniósł dwie wody toaletowe, które kosztowały 399,98 zł. Z kolei makowianka próbowała skraść ze sklepu, również w naszym mieście, alkohol wart 5,90 zł. Miała pecha, została przyłapana. Teraz musi zapłacić mandat w wysokości 500 zł. Do tego zdarzenia doszło w ostatnią sobotę (13 czerwca).
Natomiast dzień wcześniej w Magnuszewie Małym (gm. Szelków) złodziej wszedł do stodoły poprzez otwór między wierzejami i zabrał silnik elektryczny z przewodem o długości ok. 50 m. - Wartość strat poszkodowana, mieszkanka powiatu makowskiego, wyceniła na kwotę 1000 złotych – informuje sierż. Marek Grabowski z tutejszej komendy policji.
A w Makowie 11 czerwca nieznany sprawca porysował karoserię forda escorta. Właściciel, mieszkaniec naszego powiatu, oszacował, że starty wyniosły 400 zł.
We wszystkich tych sprawach toczą się postępowania.
el

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB