Poniedziałek, 20 września 2021. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Szachowe pojedynki w Gąsewie

2015-07-12 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:42:46)

Podziel się:

Statuetki, nagrody rzeczowe i słodycze otrzymali uczniowie, którzy zwyciężyli w mistrzostwach szachowych w Zespole Szkół w Gąsewie Poduchownym (gm. Sypniewo).

Podsumowanie mistrzostw szkoły odbyło się 15 czerwca. Organizatorem rozgrywek był radny powiatu makowskiego Dariusz Budny. W szranki stanęło 12 uczniów szkoły podstawowej i 8 gimnazjalistów. W pierwszej kategorii wiekowej najlepszymi okazali się: Łukasz Leszczyński, Michał Zygmunt i Mariusz Piecuski, natomiast wśród starszych uczniów – Daniel Pomiechowski, Piotr Topólski i Mateusz Ciok.
- Wszyscy zawodnicy otrzymali paczki ze słodyczami, najlepsi zaś nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki. Rozgrywki toczyły się w miłej, przyjacielskiej atmosferze i cieszyły się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej – opisują organizatorzy.
Oprac. el

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB