Niedziela, 5 lutego 2023. Imieniny Agaty, Filipa, Justyniana

Jeździł pijany kradzionym motorowerem

2015-10-05 10:24:00 (ost. akt: 2015-10-06 12:54:45)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

3 października w miejscowości Nowy Sielc (gm. Krasnosielc) policja zatrzymała do kontroli drogowej mieszkańca powiatu makowskiego, który kierował motorowerem.

Jak się okazało był on pod wpływem alkoholu– 0.86 promila. W trakcie kontroli fuknkcjonariusze policji ustalili także, że motorower, którym poruszał się mężczyzna widnieje w policyjnej bazie jako kradziony. - Mężczyzna został zatrzymany. W dniu 4 października 2015 roku, mężczyźnie został przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, oraz paserstwa nieumyślnego - poinformowała nas sierż.szt. Anna Waśniewska.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. piercewicz #1829011 | 176.4.*.* 5 paź 2015 11:55

    "3 października w miejscowości Nowy Sielc (gm. Krasnosielc) zatrzymała do kontroli drogowej...." Kto zatrzymał? Gdzie tu jest podmiot?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)