Poniedziałek, 20 września 2021. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Utalentowany sołtys z Nowego Sielca

2017-04-07 11:19:58 (ost. akt: 2017-04-07 11:17:21)
Tomasz Bielawski w programie „The Brain – genialny umysł”.

Tomasz Bielawski w programie „The Brain – genialny umysł”.

Autor zdjęcia: www.polsat.pl

Podziel się:

We wtorek 28 marca 2017 roku o godz. 20.05 w programie rozrywkowym „The Brain – genialny umysł” wystąpił jeden z mieszkańców naszej gminy – pan Tomasz Bielawski.

„The Brain – genialny umysł” to nowatorski program, który ukazuje siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami tego programu są zwykli ludzie o niezwykłych zdolnościach. Przed każdym z uczestników postawione jest inne zadanie.
Pan Tomasz miał wskazać 3 różnice w pozornie takich samych obrazkach. W studiu telewizyjnym umieszczono dwie identyczne tablice składające się z 4 225 małych, kolorowych kwadratów. Tomasz Bielawski potrzebował tylko chwili aby zapamiętać obraz. Po czym, zasłonięto mu oczy, a aktorka, zasiadająca w jury – Anita Sokołowska zmieniła 3 kolory kwadracików. Po zdjęciu opaski uczestnik musiał wskazać 3 różnice. Zadanie to sprawdzało zdolności stereoskopii, co jak wyjaśnił sam bohater, polega na widzeniu przestrzennym. Pan Tomasz bezbłędnie wypełnił swoje zadanie i został zwycięzcą 4 odcinka programu, otrzymując nagrodę finansową w kwocie 30 000 zł
Tomasz Bielawski to mieszkaniec Nowego Sielca. Człowiek aktywista i działacz społeczny, sołtys w swej miejscowości. Z zawodu doświadczony weterynarz. Pasjonata i kolekcjoner aparatów stereoskopowych i wszystkiego, co jest związane ze stereofotografią – członek Polskiego Klubu Stereoskopowego. Fotograf 3D.

Na podstawie informacji UG Krasnosielc


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB