Poniedziałek, 20 września 2021. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Nowa wiceburmistrz – Aneta Dąbrowska

2018-04-03 15:03:56 (ost. akt: 2018-04-03 15:08:35)

Autor zdjęcia: UM Maków Maz.

Podziel się:

Maków Mazowiecki ma nową wiceburmistrz. Została nią Aneta Dąbrowska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Pani wiceburmistrz ukończyła również studia podyplomowe w zakresie rachunkowości. Przez dekadę pełniła funkcję dyrektora oddziału Banku Pekao S.A. w Makowie Maz.
-Dokonując wyboru, zależało mi na tym, żeby zatrudnić fachowca. Osobę, która ma doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim, jest kreatywna, pełna pomysłów i energii. Pomoże to w usprawnieniu pracy Urzędu Miejskiego. Zależy mi, żeby mieszkańcy byli zadowoleni z pracy urzędników, ale przede wszystkim ambitny plan inwestycyjny wymaga ciągłego nadzoru i kontroli. Jesteśmy przekonani, że wszystkie wydatki majątkowe (a są zaplanowane na około 22 milionów) zrealizujemy wspólnie w terminie i na odpowiednim poziomie jakościowym – mówi burmistrz Tadeusz Ciak. Pani Dąbrowska ma 44 lata. Oficjalnie funkcję w mieście objęła w poniedziałek, 26 marca. Sprawy oświatowe, polityki mieszkaniowej, inwestycje miejskie oraz wydział geodezji, to obowiązki zawodowe oraz podstawowe działania należace do wiceburmistrz.
-Dziękuję burmistrzowi za zaufanie. Czeka nas dużo ciężkiej pracy. W tegorocznym budżecie Makowa Mazowieckiego są zapisane ważne inwestycje. Część z nich jest w fazie realizacji, część w fazie przetargowej. Postaram się, by nasza współpraca i realizacja zaplanowanych zadań przebiegała jak najsprawniej - zapewnia Aneta Dąbrowska.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. marian #2477984 | 5.2.*.* 5 kwi 2018 05:06

    Nie chce mi się wierzyć, że ktoś bez powodu rezygnuje ze stanowiska prezesa banku i przyjmuje niepewną funkcję wiceburmistrza. Chyba, że pani Dąbrowska jest tak pewna zwycięstwa Ciaka w kolejnych wyborach, że zaryzykowała. Wydaje mi się jednak, że to ma jakieś drugie dno. Pracownicy banku mówią....

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz