Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Czołowe zderzenie w Bogatem z makowianinem

2018-04-05 15:29:52 (ost. akt: 2018-04-05 15:31:11)

Autor zdjęcia: KPP w Przasnyszu

Podziel się:

W godzinach porannych, na drodze krajowej K 57 w Bogatem doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z pojazdem dostawczym.

Według pierwszych ustaleń policji wynika, ze sprawcą wypadku był 41 - letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który nie dostosował prędkości pojazdu marki KIA na prostym odcinku drogi i stracił panowanie nad autem wraz z przyczepką samochodową, w której była przewożona trzoda chlewna, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z prawidłowo jadącym pojazdem dostawczym marki Mercedes. Samochodem dostawczym jechał 41 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego wraz ze swoim 20 - letnim synem .
- Na wskutek zderzenia obrażeń ciała doznali wszyscy uczestnicy wypadku, których karetkami pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu i Makowie Mazowieckim. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości wykazało że obaj kierujący byli trzeźwi. Przewożone przyczepką zwierzęta nie doznały obrażeń . Obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu trwają czynności procesowe mające za zadanie ustalić okoliczności i przyczyny tego wypadku – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB