UWAGA! Dołącz do nowej grupy Maków Mazowiecki - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Kierowca pod wpływem alkoholu i z narkotykami zatrzymany w gminie Karniewo


W gminie Karniewo doszło do zatrzymania kierującego pojazdem marki Audi, który znajdował się pod wpływem alkoholu oraz miał przy sobie narkotyki. Interwencja policji miała miejsce w piątek wieczorem, a szczegóły zdarzenia zostały przekazane przez funkcjonariuszy z makowskiej jednostki. Mężczyzna, któremu odebrano prawo do prowadzenia pojazdów, stanie teraz przed wymiarem sprawiedliwości.

W zdarzeniu, które miało miejsce w miejscowości Byszewo, policjanci z Wydziału Prewencji zauważyli niepokojące zachowanie kierowcy. Na widok radiowozu, prowadzący Audi gwałtownie zjechał z drogi, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy postanowili zatrzymać go do kontroli. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 24-letni mężczyzna znajdował się po użyciu alkoholu, a pasażerka także była nietrzeźwa.

Podczas dalszej kontroli, policjanci odkryli foliowe zawiniątko z białym proszkiem, który okazał się być mefedronem. Zatrzymany, mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami kierowania pojazdem w stanie po użyciu alkoholu, co wiąże się z karą aresztu lub grzywny oraz możliwością wprowadzenia zakazu prowadzenia pojazdów na minimum 6 miesięcy. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i odpowiedzialność na drodze, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu.

Źródło: Policja Maków Mazowiecki


Oceń: Kierowca pod wpływem alkoholu i z narkotykami zatrzymany w gminie Karniewo

Średnia ocena:4.63 Liczba ocen:6


Zobacz Także