Sobota, 1 kwietnia 2023. Imieniny Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

Nowoczesne nauczanie

2013-10-17 08:36:51 (ost. akt: 2013-10-17 08:39:08)

Podziel się:

Makowski „Ogólniak” wzbogacił się niedawno o kolejną tablicę interaktywną. To nagroda za udział w prestiżowym projekcie.

Coraz więcej placówek oświatowych posiada w swoim wyposażeniu tablice interaktywne i projektory. Tak też jest w LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim. Dodatkowo należy podkreślić, że ten sprzęt jest nagrodą dla szkoły za udział w projekcie „Akademia Umysłów Ścisłych – szukając Einsteina”, który trwał półtora roku i był tworzony we współpracy z Politechnika Warszawską oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie. Dwunastu uczniów z makowskiego liceum, którzy chcieli rozwijać i pogłębiać wiedzę z zakresu fizyki, matematyki i chemii, jeździło wraz z nauczycielami na wykłady i zajęcia laboratoryjne na politechnice. - Za aktywny udział zostaliśmy wynagrodzeni tablicą interaktywną oraz projektorem. Otrzymaliśmy również podziękowania od kuratorium. Byliśmy jedną z 24 szkół z województwa mazowieckiego, którą wytypowano do projektu – mówi dyrektor liceum Robert Kluczek.
Warto dodać, że to już druga tego typu tablica w szkole. Pierwsza znajduje się w pracowni polonistycznej im. Stanisława Dobosiewicza.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB